| Fiyat | : | 16.798,80 TL |
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Serisi | Alienware |
| Ekran Boyutu | 25.0 inch |
| Çözünürlük | FullHD 1920x1080 |
| En-Boy Oranı | 16:9 |
| TÜV Rheinland® Sertifikası | 3 Yıldız |
| Panel Teknolojisi | IPS |
| Panel Tipi | Düz (Flat Panel) |
| Tepkime Süresi | 1 ms |
| Dokunmatik | Yok |
| Yenileme Hızı | 300 Hz |
| Kontrast Oranı | 1.000:1 |
| Parlaklık | 400 cd/m² |
| PPI (Inch Başına Piksel Sayısı) | 90 |
| Pixel Pitch (Piksel Aralığı) | 0.2802 mm |
| Renk Desteği | 16.78 Milyon |
| Renk Gamı | %99 sRGB |
| İzleme Açısı | 178° / 178° |
| HDR Teknolojisi | HDR 10 |
| SYNC Teknolojisi | AMD FreeSync Premium |
| SYNC Teknolojisi | VESA AdaptiveSYNC |
| SYNC Teknolojisi | AMD FreeSync™ Premium Pro |
| Dahili Hoparlör | Yok |
| Dahili Kamera | Yok |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Düşük Mavi Işık | Donanım Çözümü Kategorisi I |
| Titreşim Engelleyici | Var |
| Ekran Kaplaması | Parlama Önleyici, 3H Sertlik |
| USB Hub | Yok |
| KVM Özelliği (2 PC, Tek Monitör ve K&M) | Yok |
| VGA | Yok |
| DVI | Yok |
| HDMI | HDMI 2.1 HDCP 2.3 |
| HDMI 2 | Var |
| DisplayPort Giriş | DisplayPort 1.4 HDCP 2.3 |
| ThunderBolt | Yok |
| Type-C Yukarı Akış | Yok |
| Type-C Aşağı Akış | Yok |
| USB Yuvası | Yok |
| 3.5mm Ses Çıkışı | Yok |
| Ethernet Yuvası | Yok |
| LAN Wake-On-LAN | Yok |
| LAN MAC Adress Pass-Through | Yok |
| LAN PXE Boot | Yok |
| Yükseklik Ayarı | 13 cm |
| RS-232 Portu | Yok |
| Pivot (Dikey Eksende Dönme) | -90° / +90° |
| Tilt (Öne-Arkaya Eğilme) | -5° / +21° |
| Swivel (Yatay Eksende Dönme) | -173° / +173° |
| VESA Uyumluluğu | 10 x 10 cm |
| Enerji Sınıfı | E |
| Enerji Sınıfı HDR Açıkken | E |
| Güç Tüketimi Kapalıyken | 0.3W |
| Güç Tüketimi Bekleme Modunda | 0.3W |
| Güç Tüketimi Açıkken | 18W |
| Güç Tüketimi Maksimum | 42W |
| Gerekli Voltaj Gerilim | 100 VAC - 240 VAC/50 veya 60 Hz ± 3Hz/1,5 A (maks.) |
| ROHS Çevre Sertifikası | Var |
| 3 Yıl Gelişmiş Değişim Garantisi | Var |
| Premium Panel Garantisi | Yok |
| Standsız Ölçüler | 32.28 x 55.76 x 4.8 cm |
| Standlı Ölçüler (En Aşağıda) | 36.14 x 55.76 x 21.47 cm |
| Standsız Ağırlık | 2.87 Kg |
| Standlı Ölçüler (En Yukarıda) | 49.14 x 55.76 x 21.47 cm |
| Standlı Ağırlık | 4.58 Kg |
| Kutulu Ağırlık | 6.75 Kg |
| Sıcaklık Aralığı Çalışıyorken | 0°C - 40°C |
| Sıcaklık Aralığı Çalışmıyorken | –20°C - 60°C |
| Nem Aralığı Çalışıyorken | %10 - %80 (yoğunlaşmayan) |
| Nem Aralığı Çalışmıyorken | %5 - %90 (yoğunlaşmayan) - Depolama ve Gönderim |
| Renk | Siyah |
| TAA Sertifikası | Yok |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | AW2526HL |
| Marka | Alienware |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
| Denetim Bilgileri | |
|---|---|
| Menşei | Çin Halk Cumhuriyeti |
| Üretici Bilgisi | Dell Teknoloji |
| İthalatçı / Yetkili Temsilci | Dell Teknoloji Türkiye |
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.