Alienware 27 280Hz Oyuncu Monitörü - AW2726DL
Her oyuncu için hız ve hassasiyet
AW2726DL ile rekabette öne geçin. IPS panel üzerinde QHD (2560 x 1440) çözünürlük sunan bu monitör, yüksek performans için tasarlanmış olup, size akıcı ve hızlı tepki veren bir oyun deneyimi yaşatma imkanı sağlar.
Tepkisel, akıcı hareket
Hızlı tempolu aksiyonda 280Hz yenileme hızı ve 1ms griden griye tepki süresi ile üstün performans gösterin. Bu güçlü kombinasyon, mükemmel hareket netliği sunarak bulanıklığı ve gölgelenmeyi büyük ölçüde azaltır. Ayrıca, AMD FreeSync AdaptiveSync sertifikası ile oyunlarınız pürüzsüz ve ekran yırtılmasından uzak kalır, kazanma odaklanmanıza yardımcı olur.
Canlı ve etkileyici görseller
IPS panel teknolojisiyle birleştirilen %93 DCI-P3 renk kapsamı, her açıdan doğru ve tutarlı renkler görmenizi sağlar; her dünya, yaratıcının istediği canlılık ve detaylarla hayat bulur.
Ergonomik konfor
AW2726DL, yükseklik, pivot, eğim ve döndürme özellikleri sunan oldukça ayarlanabilir bir standa sahiptir. Bu esneklik, maksimum konfor ve kişiselleştirilmiş bir oyun deneyimi sağlayarak mükemmel ergonomik düzenlemeyi mümkün kılar.
Göz yormayan
AW2726DL, renk kalitesinden ödün vermeden zararlı düşük mavi ışık emisyonlarını azaltan teknolojiye sahip TÜV Rheinland® 3 yıldızlı Göz Konforu sertifikalıdır. Bu, göz yorgunluğunu azaltmaya ve uzun oyun seansları sırasında konforunuzu korumaya yardımcı olur.
| Teknik Özellikler |
| Serisi | Alienware |
| Ekran Boyutu | 27.0 inch |
| Çözünürlük | QHD 2560x1440 |
| En-Boy Oranı | 16:9 |
| TÜV Rheinland® Sertifikası | 3 Yıldız |
| Panel Teknolojisi | IPS |
| Panel Tipi | Düz (Flat Panel) |
| Tepkime Süresi | 1 ms |
| Dokunmatik | Yok |
| Yenileme Hızı | 280 Hz |
| Kontrast Oranı | 1.000:1 |
| Parlaklık | 400 cd/m² |
| PPI (Inch Başına Piksel Sayısı) | 109 |
| Pixel Pitch (Piksel Aralığı) | 0.2331 mm |
| Renk Desteği | 1.07 Milyar |
| Renk Gamı | %93 DCI-P3 |
| İzleme Açısı | 178° / 178° |
| HDR Teknolojisi | HDR 10 |
| SYNC Teknolojisi | AMD FreeSync Premium |
| SYNC Teknolojisi | VESA AdaptiveSYNC |
| PBP (İki Kaynaktan Resim) | Yok |
| PIP (Resim İçerisinde Resim) | Yok |
| Düşük Mavi Işık | Donanım Çözümü Kategorisi I |
| Titreşim Engelleyici | Yok |
| Ekran Kaplaması | Parlama Önleyici, 3H Sertlik |
| HDMI | HDMI 2.1 HDCP 2.3 |
| HDMI 2 | Yok |
| DisplayPort Giriş | DisplayPort 1.4 HDCP 2.3 |
| Yükseklik Ayarı | 13 cm |
| RS-232 Portu | Yok |
| Pivot (Dikey Eksende Dönme) | -90° / +90° |
| Tilt (Öne-Arkaya Eğilme) | -5° / +21° |
| Swivel (Yatay Eksende Dönme) | -173° / +173° |
| VESA Uyumluluğu | 10 x 10 cm |
| Güvenlik Kilidi Yuvası (KensingtonTM) | Var |
| Enerji Sınıfı | F |
| Enerji Sınıfı HDR Açıkken | F |
| Güç Tüketimi Kapalıyken | 0.3W |
| Güç Tüketimi Bekleme Modunda | 0.3W |
| Güç Tüketimi Açıkken | 25W |
| Güç Tüketimi Maksimum | 58W |
| Gerekli Voltaj Gerilim | 100 VAC - 240 VAC/50 veya 60 Hz ± 3Hz/1,5 A (maks.) |
| ROHS Çevre Sertifikası | Var |
| 3 Yıl Gelişmiş Değişim Garantisi | Var |
| Premium Panel Garantisi | Yok |
| Standsız Ölçüler | 35.85 x 61.35 x 4.81 cm |
| Standlı Ölçüler (En Aşağıda) | 38.10 x 61.35 x 21.47 cm |
| Standsız Ağırlık | 3.30 Kg |
| Standlı Ölçüler (En Yukarıda) | 51.10 x 61.35 x 21.47 cm |
| Standlı Ağırlık | 5.01 Kg |
| Kutulu Ağırlık | 7.45 Kg |
| Sıcaklık Aralığı Çalışıyorken | 0°C - 40°C |
| Sıcaklık Aralığı Çalışmıyorken | –20°C - 60°C |
| Nem Aralığı Çalışıyorken | %10 - %80 (yoğunlaşmayan) |
| Nem Aralığı Çalışmıyorken | %5 - %90 (yoğunlaşmayan) - Depolama ve Gönderim |
| Renk | Siyah |
| Diğer Özellikler |
| Stok Kodu | AW2726DL |
| Marka | Alienware |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
| Denetim Bilgileri |
| Menşei | Çin Halk Cumhuriyeti |
| Üretici Bilgisi | Dell Teknoloji |
| İthalatçı / Yetkili Temsilci | Dell Teknoloji Türkiye |