| Fiyat | : | 38.398,80 TL |
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler







| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Serisi | Alienware |
| Ekran Boyutu | 27.0 inch |
| Çözünürlük | QHD 2560x1440 |
| En-Boy Oranı | 16:9 |
| TÜV Rheinland® Sertifikası | 3 Yıldız |
| Panel Teknolojisi | QD OLED |
| Panel Tipi | Düz (Flat Panel) |
| Tepkime Süresi | 0.03 ms |
| Dokunmatik | Yok |
| Yenileme Hızı | 240 Hz |
| Kontrast Oranı | 1.500.000:1 |
| Parlaklık | 200 cd/m² |
| PPI (Inch Başına Piksel Sayısı) | 111 |
| Pixel Pitch (Piksel Aralığı) | 0.2292 mm |
| Renk Desteği | 1.07 Milyar |
| Renk Gamı | %99 DCI-P3 |
| İzleme Açısı | 178° / 178° |
| SYNC Teknolojisi | AMD FreeSync Premium |
| SYNC Teknolojisi | VESA AdaptiveSYNC |
| Power Delivery (Güç Dağıtımı) | Yok |
| Düşük Mavi Işık | Yok |
| Ekran Kaplaması | Parlama Önleyici, 2H Sertlik |
| HDMI | HDMI 2.1 HDCP 2.3 |
| HDMI 2 | Var |
| DisplayPort Giriş | DisplayPort 1.4 HDCP 2.3 |
| Yükseklik Ayarı | 13 cm |
| Pivot (Dikey Eksende Dönme) | -90° / +90° |
| Tilt (Öne-Arkaya Eğilme) | -5° / +21° |
| Swivel (Yatay Eksende Dönme) | -360° / + 360° |
| VESA Uyumluluğu | 10 x 10 cm |
| Güvenlik Kilidi Yuvası (KensingtonTM) | Var |
| Enerji Sınıfı | E |
| Güç Tüketimi Kapalıyken | 0.3W |
| Güç Tüketimi Bekleme Modunda | 0.3W |
| Güç Tüketimi Açıkken | 21W |
| Güç Tüketimi Maksimum | 70W |
| Gerekli Voltaj Gerilim | 100 VAC - 240 VAC/50 veya 60 Hz ± 3Hz/1,5 A (maks.) |
| ROHS Çevre Sertifikası | Var |
| Standsız Ölçüler | 35.43 x 60.93 x 4.19 cm |
| Standlı Ölçüler (En Aşağıda) | 39.33 x 60.93 x 23.34 cm |
| Standsız Ağırlık | 3.90 Kg |
| Standlı Ölçüler (En Yukarıda) | 52.33 x 60.93 x 23.34 cm |
| Standlı Ağırlık | 5.90 Kg |
| Kutulu Ağırlık | 8.45 Kg |
| Sıcaklık Aralığı Çalışıyorken | 0°C - 40°C |
| Sıcaklık Aralığı Çalışmıyorken | –20°C - 60°C |
| Nem Aralığı Çalışıyorken | %10 - %80 (yoğunlaşmayan) |
| Nem Aralığı Çalışmıyorken | %5 - %90 (yoğunlaşmayan) - Depolama ve Gönderim |
| Renk | Siyah |
| TAA Sertifikası | Yok |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | AW2726DM |
| Marka | Alienware |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
| Denetim Bilgileri | |
|---|---|
| Menşei | Tayland Krallığı, Çin Halk Cumhuriyeti |
| Üretici Bilgisi | Dell Teknoloji |
| İthalatçı / Yetkili Temsilci | Dell Teknoloji Türkiye |
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.