Clicksafe Lock for all Dell security slots - Kensington and Noble 461-10169 K65200EU

Fiyat:
2.705,89 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
30 yılı aşkın süredir birinci sınıf güvenlik çözümleri sağlayan sektör liderlerinden Kensington, Dell® dizüstü bilgisayarlar ve tabletler için tasarlanan ClickSafe® Kilidi ile çalışanlarınıza üstün ve zahmetsiz cihaz güvenliği sağlamanıza olanak tanır. Kensington Security Slot™ veya Noble yuvasıyla uyumlu olan ClickSafe kilitler, Dell dizüstü bilgisayarların ve tabletlerin korunmasını her zamankinden daha kolay hale getirmek için tek tıklamayla, anahtarsız çalıştırmayı birinci sınıf malzemeler ve hırsızlık önleme teknolojisiyle birleştirir.

1 Adımlı Güvenlik Çözümü - sabitlemek için kilit başlığını itin

Sağlam ancak küçük kilit başlığı, çok çeşitli dizüstü bilgisayarlar ve cihazlar için tavizsiz güvenlik sunar

Patentli sıkışmayı önleyen Gizli Pim Teknolojisine sahip 5 mm Anahtarlama Sistemi, Dell'in farklı Kensington kilit tarzlarındaki özel çözümlerle uyumludur.

Güçlü Kilit Başlığı sektördeki en katı ve kapsamlı standartlara göre test edilmiştir; kilit kurcalamaya karşı dayanıklıdır ve her seferinde dayanıklı bir şekilde çalışacaktır.

ClickSafe® Güvenlik Bağlantıları: Endüstri standardı Kensington Security Slot™ veya Noble™ güvenlik yuvasına uyan bağlantı noktaları dahildir. Ankraj, cihazdaki ilgili yuvaya güvenli bir şekilde monte edilir ve ClickSafe kilit başlığının tek bir tıklamayla takılmasına olanak tanır.

Bir adet T çubuğu ankrajı ve bir adet kama ankrajı içerir

ClickSafe® Kilidi, Dell dizüstü bilgisayara veya tablete doğru bağlantı takıldıktan sonra tek adımlı güvenlik sağlar

Karbon çelik kablo kesme girişimlerine karşı dayanıklıdır ve masaya, masaya veya herhangi bir sabit yapıya sabitlenir

Anahtar kullanmaya gerek kalmadan tek elle etkileşim

Karbon Çelik Kablo: Daha kalın kablolarla aynı düzeyde kesilme direnci ve hırsızlığa karşı dayanıklılık sunan plastik kılıflı karbon çelik kablo, 1,8 metrelik kabloyla güvenlik ve daha fazla hareket kabiliyeti sunar.

Doğrulanmış ve Test Edilmiştir: Tork/çekme, yabancı aletler, kilit yaşam döngüsü, korozyon, anahtar gücü ve diğer çevresel koşullar konularında Kensington'un katı spesifikasyonlarına ve üçüncü taraf standartlarına göre tasarlanmıştır

Kaydolun ve Alın: Kaybolması veya çalınması durumunda anahtarın hızlı, güvenli ve kolay değiştirilmesine olanak tanıyan Kensington'un çevrimiçi anahtar kayıt programı

Sınırlı ömür boyu garantisi

Dell, donanım ve veri hırsızlığını önlemeye yardımcı olması için güvenlik kilidi kullanılmasını önerir
Diğer Özellikler
Stok Koduakskenclck
MarkaDell
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
5028252300285

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.