Dell 24 Video Conferencing Monitor - P2424HEB

Fiyat:
16.417,92 TL
Havale / EFT:
16.089,56 TL
1.677,36 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda

Dell 24 Video Konferans Monitörü - P2424HEB

 

Zahmetsiz İşbirliği

 

Güçlü web kamerası: Etkileyici bir 2K QHD web kamerasıyla ilgi odağı olun. Büyük Sony STARVIS™ sensörü önceki modele göre %29,5 daha büyüktür ve size canlı resim netliği ve canlı bir görüntü sunmak için önemli miktarda ışık alır.

 

Düşük ışıkta harika görünün: Zamansal (3D) ve Uzamsal (2D) Gürültü Azaltma, düşük ışıkta hareket bulanıklığını ve grenli görüntüleri otomatik olarak ortadan kaldırırken AI Otomatik Çerçeveleme, siz hareket ederken bile sizi çerçevenin ortasında tutar.

 

Yüksek ve net: Etkileyici bir ses deneyimi için monitörün üst kısmına stratejik olarak konumlandırılan yerleşik, çift yankı önleyici mikrofonlar ve çift 5W hoparlörlerle sanki oradaymışsınız gibi işbirliği yapın.

 

Güvenli etkileşim: Bu Zoom sertifikalı monitördeki manuel web kamerası kapatma ve kullanışlı mikrofon kapatma düğmesi, yalnızca paylaşmak istediğiniz şeyi paylaşmak istediğinizde ilettiğinizden emin olmanıza yardımcı olur.

 

Daha kolay bağlantılar: Microsoft Teams onaylı bu monitördeki hızlı erişim
dokunmatik kontrolüyle Teams toplantılarını zahmetsizce başlatın.

 
Rahat bir şekilde iş birliği yapın

 

Kusursuz erişim: Yakında olduğunuzda varlığınızı algılayan ve otomatik olarak oturum açmak için Windows Hello™ kullanan bir yakınlık sensörüne sahip Dell Express Sign-in ile hızla çalışmaya başlayın. Uzaklaştığınızda, daha fazla güvenlik için sisteminizi kilitler.

 

Gözleri yormaz: Renkten ödün vermeden düşük mavi ışığı azaltan, her zaman açık, yerleşik ComfortView Plus ile gözlerinizi yormadan çalışın.

 

Konfor önemlidir: Monitörünüzü maksimum 150 mm'ye kadar eğin, döndürün, döndürün ve yüksekliğini ayarlayın.

 

Üretkenlik merkeziniz

 

Üretkenliğe bağlanın: RJ45 ve USB-C ® gibi kablolu bağlantı seçenekleriyle monitörünüz, karmaşık olmayan bir kurulumda güvenilir Ethernet, güç, ses ve video sunar.

 

USB-C'nin gücü: USB-C aracılığıyla 90 W'a kadar güç dağıtımı elde edin ve Her Zaman Açık Güç Dağıtımı özelliğiyle dizüstü bilgisayarınızı (monitör kapalıyken bile) şarj edin. Bu tek kablolu çözüm aynı zamanda kablo karmaşasını da azaltır ve gücü, verileri ve sesi aynı anda iletir.

 

Hızlı rahatlık: İki adet süper hızlı USB 5Gbps (USB 3.2 Gen1) hızlı erişim bağlantı noktasıyla ihtiyacınız olan her şeyi takın ve elinizin altında tutun. USB-C hızlı erişim bağlantı noktasıyla cep telefonunuzu (15 W'a kadar güçlü şarj) şarj etmek için bile alan vardır.

 

Gelişmiş yönetilebilirlik: Yerleşik MAC Adresi geçişi , PXE Önyükleme ve Yerel Ağda Uyandırma özellikleriyle monitörünüzü yönetmek kolaydır.

 

Çoklu görev verimli bir şekilde gerçekleştirin;İki bilgisayar kaynağını monitöre bağlayın; akıllı Otomatik KVM özelliğimiz bağlanan ikinci bilgisayarı algılar ve kontrolleri sorunsuz bir şekilde değiştirir. KVM (klavye, video ve fare), her iki bilgisayarı da tek bir klavye ve fare ile kontrol etmenize olanak tanır. Ayrıca, zincirleme bağlantı özelliği aracılığıyla ikinci bir monitör ekleyerek verimliliği artırabilirsiniz.

 

Geliştirilmiş Dell Ekran Yöneticisi

   

Kolay yönetim. Sonraki seviye üretkenlik.

 

Geliştirilmiş çoklu görev: Easy Arrange ile ekranınızı düzenleyin ve Easy Arrange Belleği ile profilleri kaydedin.

 

Kolay gezinme: USB KVM sihirbazı ile tek bir klavyeyi, fareyi ve monitörü birden fazla bilgisayar arasında paylaşın . Hızlı erişim menüsü veya kısayol tuşlarıyla bilgisayarlar arasında hızla geçiş yapın.

 

Sorunsuz dağıtım: Monitör filonuzu otomatik, kapsamlı ve çeşitli araçlarla uyumlu özelliklerle yönetin.

 

Kullanışlı özelleştirme: Tek bir düğmeye basarak Teams uygulamasını başlatabilmeniz

 

Tek düğme. Çok fayda: Menü başlatıcı ve kısayol tuşlarıyla favori özellik ve işlevlerinize hızla erişin. Güncel kalın: Monitör donanım yazılımı ve yazılımında yeni güncellemeler olduğunda otomatik bildirimler alın .

 
Dell Çevre Birim Yöneticisi

 

Sizi nasıl gördüklerini tasarlayın: Monitörünüzü kişiselleştirmek için Dell Peripheral Manager, HDR, Yapay Zeka Otomatik Çerçeveleme, farklı Görüş Alanları ve Ön Ayarlar gibi muhteşem özellikler sunar. Bu sayede monitör ayarlarınızı tercihlerinize göre kolayca özelleştirebilirsiniz. Dell Peripheral Manager ile bağlı cihazları yönetebilir, HDR ile daha canlı renkler ve kontrast elde edebilir, Yapay Zeka Otomatik Çerçeveleme ile içerikleri en iyi şekilde görüntüleyebilir ve farklı Görüş Alanları ve Ön Ayarlar ile ideal görüntüleme deneyimini yaşayabilirsiniz.

 
Bugün ve yarın için yeşil düşünce.

 

Çevre standartları: Dell monitör tasarımında %85 PCR (Tüketici Sonrası Geri Dönüştürülebilir) plastik, %90 geri dönüştürülmüş alüminyum kullanır ve EnergyStar ® ve TCO Certified Edge gibi en yeni çevre standartlarını karşılar ve EPEAT ® Gold tescillidir.

 

Çevreye duyarlı ambalaj: Dell monitörler, %100 yenilenebilir içerikten yapılmış ve aynı zamanda %100 geri dönüştürülebilen kutularda gönderilir.

 

Enerji tasarrufu: Kullanılmadığı zaman monitörünüzü karartan veya uyku moduna geçiren bir özellik olan PowerNap ile monitörünüz kullanılmadığında enerjiden tasarruf edin.

 

Gelişmiş sürdürülebilirlik: Dell Technologies, ürünün yaşam döngüsü boyunca çevresel etkiyi azaltmaya kararlıdır. Sürdürülebilirliğe olan bağlılığımız ve 2030 Sosyal Etki hedeflerimiz hakkında daha fazla bilgiyi buradan , ürünümüzün karbon ayak izini ise buradan okuyabilirsiniz.

 

Bağlantı Noktaları ve Yuvalar

 
 • 1. Güvenlik kilidi yuvası (Kensington Security Slot™ temel alınarak)
 • 2. Güç konektörü
 • 3. HDMI
 • 4. DisplayPort 1.2
 • 5. USB 3.2 Gen1 Type-C (DP 1.2 yukarı akışlı Alt modu, 90 W'a kadar güç dağıtımı)
 • 6. DisplayPort- dışarı
 • 7. USB 3.2 Gen1 Tip-B yukarı akış
 • 8. 2 USB 3.2 Gen1 Tip-A aşağı akış
 • 9. RJ45
 • 10. USB 3.2 Gen1 Tip-A aşağı akış
 • 11. Mikrofon jakına sahip 3,5 mm kombo kulaklık
 • 12. USB 3.2 Gen1 Type-C aşağı akış (15W'a kadar PD)
 • 13. Stand kilitleme özelliği
 

Dahil Olan Kablolar

 
 • 1. Güç kablosu
 • 2. DisplayPort'tan DisplayPort'a, 1,80 m
 • 3. USB 3.2 Gen1 Tip C'den C'ye, 1,80 m
 • 4. USB 3.2 Gen1 Tip A'dan B'ye yukarı akış, 1,80 m
Diğer Özellikler
Stok Kodu210-bkvc
MarkaDell
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)3

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.