| Fiyat | : | 1.186.204,80 TL |
| Havale / EFT | : | 1.162.480,70 TL |
Bu klavye ve fare kombinasyonu, Dell'in önde gelen pil ömürlerinden birini sunar, klavye için 36 ay ve fare için etkileyici bir 18 ay çalışır. Zorlu testler, Dell sisteminizle sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olmak için kurulumu çok kolaydır.
Koşarak yere çarpar ve yavaşlamaz.
Doğru araçlara sahip olduğunuzda görevler daha kolay ve daha keyiflidir. Sıvı dökülmesine karşı dayanıklılıktan solma önleyici tuş başlıklarına ve ayarlanabilir yazma pozisyonları için eğimli ayaklara kadar, tasarımın her bölümünü düşündük.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Bağlantı Tipi | Kablosuz |
| Klavye Düzeni | Q İngilizce |
| Bağlantı Şekli | Kablosuz Alıcı + Bluetooth |
| Bağlantı Teknolojisi | 2.4 GHz RF + Bluetooth 5.0 LE |
| Renk | Siyah |
| Çalışma Mesafesi | 10 mt |
| Şifreleme Teknolojisi | AES 128 Bits |
| Klavye Programlanabilir Tuş Sayısı | F1 - F12 arası 12 adet |
| Klavye Ölçüleri (Y x U x G) | 2.83 x 43.33 x 12.15 cm |
| Klavye Ağırlığı (Pilsiz) | 2.83 x 43.33 x 12.15 cm |
| Klavye Güç İhtiyacı | 2 x AAA Alkaline |
| Mouse Güç İhtiyacı | 1 x AA Alkaline |
| Mouse Sensör Tipi | Optik |
| Sensör Tarama Çözünürlüğü | 1000, 1600, 2400, 4000 Dpi Ayarlanabilir |
| Mouse Tuş Sayısı | 7 |
| Mouse Ölçüleri (Y x U x G) | 4.16 x 11.45 x 6.97 cm |
| Mouse Ağırlığı (Pilsiz) | 84.0 gr |
| Linux OS Uyumluluğu | Ubuntu 18 and Redhat 8 Enterprise, Free DOS |
| Google OS Uyumluluğu | Chrome and Android |
| Apple OS Uyumluluğu | MAC OS |
| Dell Peripheral Manager Desteği | Var |
| 3 Yıllık Gelişmiş Değişim Garantisi | Var |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | KEYDELLKM3322WUS |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.