Dell N17 2.0 Keyed Laptop Lock for Wedge-Shaped Slots 461-AAFD

Fiyat:
2.512,61 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
Önünüze çıkmayacak güvenlik. Dell tarafından test edilen ve onaylanan Kama Şekilli Yuvalar için İnce N17 2.0 Anahtarlı Dizüstü Bilgisayar Kilidi, değerli bağlantı noktalarını engellemeyeceği ve 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarlar için mükemmeldir. dizüstü bilgisayarın düz ve sabit durmasını sağlar. Zorlu güç testi standartlarını karşılar veya aşar.

Çok yönlü döner başlıklı ve döner ankrajlı 1,8 mt karbon çelik kablo, 5 mm anahtarlama sistemi ve ücretsiz Register & Retrieve™ anahtar kaydı ve değiştirme özellikleri içerir. Beş yıl garanti. Dizüstü bilgisayar kablo kilidinin mucidi ve fiziksel cihaz güvenliğinde 25 yılı aşkın süredir endüstri lideri olan Kensington'dan. Özellikle ultra ince ve 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarlar için yapılmış ince profil. Dell tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Değerli bağlantı noktalarını engellemez, takılıyken dizüstü bilgisayarın bağlantı noktalarının tam olarak kullanılmasına olanak tanır. Dizüstü bilgisayarı yüzeyinden kaldırmaz ve sallanmasına neden olmaz, böylece dizüstü bilgisayarın düz ve sabit durmasını sağlar.

Kensington kilitleri doğrulanmış ve test edilmiştir. Her kilit, güç, fiziksel dayanıklılık ve mekanik esneklik açısından sıkı endüstri standartlarını karşılamak veya aşmak üzere hassas bir şekilde tasarlanmıştır. 1,8 m karbon çeliği kablo, daha kalın kablolarla aynı seviyede kesilme direnci ve hırsızlığa karşı dayanıklılık sağlar. Özel menteşeler büyük bir hareket özgürlüğü yaratarak garip açıları ortadan kaldırır ve anahtarınızı tamamen kolaylıkla yerleştirmenize olanak tanır. 5 mm'lik anahtarlama sistemi, Kensington'un en yeni kilitlerinin tamamında ortaktır, dolayısıyla yönetilecek tek bir anahtarlama sistemi vardır.

Kensington'un çevrimiçi anahtar kayıt programı olan Register & Retrieve™, kaybolması veya çalınması durumunda hızlı, güvenli ve ücretsiz anahtar değişimine olanak tanır. Beş Yıllık Garanti. Dizüstü bilgisayar güvenlik kilitlerinde mucit ve dünya lideri Kensington tarafından korunduğunuzu bilmenin içiniz rahat olsun. Dizüstü bilgisayar kilidi kullanmak, cihazlar gözetimsiz bırakıldığında hırsızlığın önlenmesine yardımcı olur. Personelin zorunlu olarak dizüstü bilgisayar kilidi kullanması, sağlam kurumsal veri koruma politikalarına katkıda bulunur

Benzersiz kilit bağlantısı, kilit başlığı ile yuva arasında güçlü bir bağlantı oluşturur
Anti-pick Hidden Pin teknolojisine sahip 5 mm anahtarlama sistemi, farklı Kensington kilit tarzlarında özel çözümler için uyumludur

Karbon çelik kablo kesilmeye karşı dayanıklıdır ve masaya, masaya veya herhangi bir sabit yapıya sabitlenir
Pivot ve döndürme kablosu üstün dizüstü bilgisayar etkileşimi sağlar
 

Teknik ÖzelliklerGenel
ürün tipi
Güvenlik kablosu kilidi
Uyumluluk Bilgileri
İçin tasarlandı
Kama şeklindeki kilit yuvası
Latitude, Precision, XPS, Vostro, Inspiron, Alienware, WD19 Bağlantı İstasyonları
Lütfen cihazdaki güvenlik kilidi yuvasını kontrol edin

 
Diğer Özellikler
Stok KoduKEYDEL461AAFD
MarkaDell
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)5
5028252515603

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.