| Fiyat | : | 187.857,60 TL |
| Havale / EFT | : | 184.100,45 TL |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Dizüstü Türü | İnce ve Hafif |
| AI (Yapay Zeka) Desteği | CoPilot+ |
| AI Çip (NPU) İşlem Gücü | 50 TOPS NPU |
| Dizüstü Serisi | Dell Pro |
| Kullanım Amacı | Premium |
| Yonga Seti | İşlemcide Tümleşik |
| İşlemci Nesli | Intel Core Ultra Series 3 |
| İşlemci Ailesi | Intel Core Ultra 7 |
| vPro Desteği | vPro Essentials |
| Bellek Boyutu | 64GB |
| Bellek Hızı | 8533MT/s LPDDR5x |
| Bellek Adeti | 2, Dual Channel |
| Bellek Değişimi | Dahili, RAM Değiştirilemez |
| SSD Yuva Sayısı | 1 |
| SSD Yuvası Özellikleri | PCIe NVme Gen4 2230 |
| SSD Kapasitesi | 1TB |
| SSD Nesli | PCIe NVMe Gen4 x4 |
| SSD Hız Sınıfı | Class35 |
| Ekran Boyutu | 14.0 inch |
| Ekran Çözünürlüğü | 2.8K 2880x1800 |
| Ekran Paneli Teknolojisi | OLED |
| Ekran PPI Değeri | 242 ppi |
| Ekran Parlaklığı | 400Nit |
| Ekran Kontrastı | 1.000.000:1 |
| Ekran Renk Gamı | %100 DCI-P3 |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Aktif Kalem Desteği | Var |
| Ekran Kartı | Dahili |
| Ekran Kartı Serisi | Intel Graphics |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| HDMI Yuvası | 1 x HDMI 2.1 |
| DisplayPort Yuvası | Yok |
| 3.5mm Ses Yuvası | Evrensel Kulaklık Jakı |
| Parmak İzi Okuyucu | 500 Dpi, Trans Kapasitif |
| Hafıza Kartı Okuyucusu | Yok |
| Akıllı Kart Okuyucu | Yok |
| Güvenlik Kilidi Yuvası | 1 Adet x Karma Şekilli |
| Wi-Fi ve BlueTooth Özelliği | Intel Wi-Fi 7 BE211, 2x2, MU-MIMO, 802.11be, Bluetooth 6.0 |
| Ethernet Yuvası | Yok |
| SIM Kart Desteği | Yok |
| Web Kamerası | 8MP HDR IR QHD 30 fps kamera, Çift dizi mikrofon |
| Web Kamerası Özellikleri | Ortam Işığı Sensörü, Varlık Algılama |
| Kamera Mekanik Gizleme Kapağı | Var |
| Windows Hello | Ir Kamera + Parmak İzi Okuyucu ile |
| Hoparlör Özellikleri | 2 x 2W = Toplam 4W RMS |
| Klavye Aydınlatması | MiniLED Arka Aydınlatma, Pil Tasarruflu |
| Klavye Özellikleri | Sıvıya Dayanıklı, AI Tuşlu, Türkçe Q, 80 Tuşlu |
| Pil Özellikleri | 3 hücreli, 60 Wh, Lityum İyon, Uzun Kullanım Ömrü, ExpressCharge 1.0, Boost (3 Yıl Garantili) |
| Şarj Aleti | 100 W AC adaptörü, USB Type-C |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 1-2 Kg |
| Garanti Destek Süresi | 3 Yıl Yerinde Servis, Ertesi İş Günü |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro, CoPilot+ PC |
| Kutu İçeriği | Bilgisayar, Şarj Aleti, Kılavuzlar ve Garanti Belgesi |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | pa14260 |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
| Denetim Bilgileri | |
|---|---|
| Menşei | Çin Halk Cumhuriyeti |
| Üretici Bilgisi | Dell Teknoloji |
| İthalatçı / Yetkili Temsilci | Dell Teknoloji Türkiye |
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.