Dell Pro Ağır Tek Monitör Kolu - HDA26
Büyük ekranlar için tasarlanmış dayanıklı tek monitör kolu stabilite, kolay kurulum, ergonomik ayarlamalar ve alan tasarrufu sağlayan işlevsellik sağlar.
Zahmetsiz kurulum
Dell'in ağır monitörleriyle uyumlu
10-20 kg yük menzilini destekler, stabilite ve performans açısından titizlikle test edilmiştir.
Hızlı snap-on kurulum
Dell UltraSharp 52 Thunderbolt Hub Monitor - U5226KW ve UltraSharp 43 4K USB-C Hub Monitor - U4323Q için Dell'in hızlı bırakma mekanizmasıyla vida gerektirmeden amaçsız kurulum.
VESA adaptörü dahil
Monitörlerle uyumluluk için 100mm x 100mm VESA adaptörüyle geliyor.
Denge göstergesi
Tutarlı ve hassas kurulumlar için doğru gerilim ayarları sağlar.
Konforunuza göre uyum sağlayın
300mm yükseklik ayarıyla ergonomik konfor ve verimlilik deneyimini yaşayın. Dönme açısını basit bir çevirme yöntemiyle kontrol ederek monitörünüzü tam konumlandırın, gerilimi azaltın ve her gün çalışma tarzınıza uyum sağlayan esnek bir çalışma alanı oluşturun.
Çalışma alanınızı en üst düzeye çıkarın, dağınıklığı en aza indirin
Daha temiz ve verimli bir masa düzeni için zahmetsiz organizasyon ve şık tasarım.
Maksimum çalışma alanı için kompakt tasarım
Standart Dell standlarına kıyasla %81'e kadar daha fazla masa alanı açarak daha düzenli ve verimli bir kullanım sağlar.
Geliştirilmiş kablo yönetimi
Dahili yönlendirme sistemi, çoklu cihaz kurulumlarını yönetir, kabloları düzenli tutar ve verimliliği kesintisiz sağlar.
Gizli kablo entegrasyonu
Kablolar, kol yapısının içinde gizlenmiştir, böylece şık ve düzenli bir çalışma alanı sağlanır.
Sürdürülebilirlik, yükseltilmiş
Bu stand, tüketici sonrası geri dönüştürülmüş çelik, alüminyum ve plastik de dahil olmak üzere %40 geri dönüştürülmüş içerik kullanılarak üretilmiştir. Ayrıca %100 geri dönüştürülmüş veya yenilenebilir malzemelerden yapılmış ambalajla gönderilmektedir. Yaptığımız her stand ile daha sürdürülebilir bir geleceğe bir adım daha yaklaşmış oluyoruz.
| Teknik Özellikler |
| Tipi | Monitör Kolu |
| Önerilen Kullanm | Tek Ekran |
| Montaj Şekli | Masaya Montajlanır |
| Renk | Siyah |
| Tilt | -5° / +30° |
| Pan | Yok |
| Lift | 30 cm |
| Rotation | -90° / +90° |
| Swivel | 180° |
| Uyumlu Olduğu Dell Ekranlar | U5226KW ve U4323QE |
| VESA Uyumluluğu | 10 x 10 cm |
| Aletsiz Kurulum | Dell QuickRelease |
| Kablo Gizleme | Var |
| Asgari Ağırlık | 10 Kg |
| Azami Ağırlık | 20 Kg |
| Ağırlık | 8.21 Kg |
| Ölçüleri | 28.09 x 32.00 x 63.2 cm |
| 3 Yıl Sınırlı Garanti | Mevcut |
| Diğer Özellikler |
| Stok Kodu | 482-BBFV |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
| Denetim Bilgileri |
| Menşei | Çin Halk Cumhuriyeti |
| Üretici Bilgisi | Dell Teknoloji |
| İthalatçı / Yetkili Temsilci | Dell Teknoloji Türkiye |
5397321029748