Dell Pro Dock - WD25Z
130W güç çıkışı ve çok çeşitli bağlantı seçenekleri sunan en son profesyonel dock ile verimliliğinizi artırın.
Yapay zekâ üretkenliğinizi artırın
Altı USB portu bulunan, dört ekrana kadar destekleyen ve en yeni Dell AI bilgisayarlara 130W'a kadar güç sağlayan bir dock ile yüksek uyumlu, tek kablolu bir çalışma alanı oluşturun ve üstün verimlilik sağlayın.
Yönetilebilirliği hızlandır
İşinizin kesintisiz devam etmesini sağlamak için dokunuzu kolayca güncel tutun.
Geliştirilmiş yönetilebilirlik
Dell Display ve Çevre Birimi Yöneticisi ile PC'nize kurulu Dell Cihaz Yönetim Aracını kullanarak, Dell Cihaz Yönetim Konsolu üzerinden dock’unuzu yönetin.
Donanım yazılımı güncellemelerini basitleştirin
Tek bir donanım yazılımı dosyasını tüm çalışma alanlarına dağıtarak BT karmaşıklığını azaltın. Dock bağlantısı kesildiğinde otomatik olarak gerçekleştirilen sessiz donanım yazılımı güncellemeleri ile son kullanıcı kesintisini en aza indirin.
Güvenle çalış
Markalar arasında daha iyi bir docking deneyimi için MAC Adresi Geçişi ve Güç Düğmesi Senkronizasyonu gibi evrensel olarak uyumlu özelliklerle docking deneyiminizi geliştirin.
Kendi yolunu bağla
Çalışma alanınızı, sol veya sağ tarafa yönlendirilebilen çift yönlü USB-C kablosu ile istediğiniz gibi yapılandırın.
Sürdürülebilirlik için tasarlandı
Yeni nesil Dell Pro Dock’lar, çevresel etkiyi azaltmak için sürdürülebilir tasarım yeniliğine olan bağlılığı yansıtıyor. WD25Z, sürdürülebilir malzemelerle üretilmiş olup en az %65 geri dönüştürülmüş plastik (PCR) ve %100 geri dönüştürülmüş veya yenilenebilir ambalaj ile paketlenmiştir.
Ports and slots
Ön taraf
1. USB-A 3.2 Gen 2 with PowerShare
2. USB-C 3.2 Gen 2
Arka taraf
3. HDMI 2.1
4. DisplayPort 1.4
5. DisplayPort 1.4
6. USB-C 3.2 Gen 2 Multifunction DisplayPort 1.4
7. USB-A 3.2 Gen 2 with PowerShare
8. USB-A 3.2 Gen 2 with PowerShare
9. USB-A 3.2 Gen 2 with PowerShare
10. 2.5 Gigabit Ethernet (RJ45)
11. Power In
Güncel Uyumluluk Listesi;
dell_docking_compatibility_guide.pdf (delltechnologies.com)
| Teknik Özellikler |
| Bağlantı Yuvası | USB Type-C |
| Değiştirilebilir Modül | Yok |
| Kablo Uzunluğu | 90 cm |
| HDMI | 1 x HDMI 2.1 |
| VGA | Yok |
| DisplayPort | 2 x DisplayPort 1.4 |
| ThunderBolt | Yok |
| USB PowerShare Desteği | Var |
| USB Type-A Portu | 4 x USB 3.2 Gen2 10Gbps |
| USB Type-C Portu | 2 x USB 3.2 Gen2 Type-C 10Gbps |
| Ağ Portu | 1 x RJ-45 |
| Ağ Protokolü | 2.5 Gb Ethernet / RJ-45 |
| Wake-on-Lan | Var |
| MAC Pass-Through | Var |
| PXE Boot | Var |
| Kablosuz Intel vPro | Yok |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Desteklenen Ekran Sayısı | 4 Ekrana Kadar |
| Desteklenen Tek Ekran Çözünürlüğü | 6K - 60Hz |
| Desteklenen Çoklu Ekran Çözünürlüğü | WQHD - 60 Hz (4 Ekran) |
| LED Göstergesi | Güç Düğmesi & Adaptörü / Dock Kablo Bağlantısı / RJ-45 |
| Ağırlığı | 550 gr |
| Ölçüleri | 20.50 x 9.0 x 3.53 cm |
| Güç Adaptörü Gücü | AC 180W |
| Güç Adaptörü Ölçüleri | 3.0 x 7.62 x 15.5 cm |
| Güç Adaptörü Ağırlığı | 600 gr |
| Güç Adaptörü Soketi | 7.4 mm |
| Güç Adaptörü Giriş Voltajı | 100 VAC - 240 VAC/50 veya 60 Hz + 3Hz/2,34 A (maks.) |
| Güç Adaptörü Çıkış Voltajı | 19.5V DC |
| Güç Düğmesi Fonksiyonları | Uyku / Uyandırma / Güç Düğmesi |
| Sistem Gereksinimleri | Type-C Thunderbolt ve Type-C DisplayPort Alt Mode |
| Desteklenen İşletim Sistemleri | Windows 10 & 11 / Ubuntu 24.04 ve Sonrası / Chrome OS 137 ve Sonrası |
| Sistem Yönetimi | Kernel Direct Memory Access (DMA) Koruması |
| Sıcaklığı Aralığı Çalışıyorken | 0 °C – 40 °C |
| Sıcaklığı Aralığı Depolama | -40 °C – 70 °C |
| Nem Aralığı Çalışıyorken | 10% to 80% (yoğunlaşmayan) |
| Nem Aralığı Depolama | 5% to 90% (yoğunlaşmayan) |
| 3 Yıl Gelişmiş Değişim Garantisi | Var |
| Güvenlik Kilidi Soketi | Kensington & Noble Wedge |
| Tak ve Çalıştır | Destekler |
| Diğer Özellikler |
| Stok Kodu | 210-BTMQ |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
| Denetim Bilgileri |
| Menşei | Çin Halk Cumhuriyeti |
| Üretici Bilgisi | Dell Teknoloji |
| İthalatçı / Yetkili Temsilci | Dell Teknoloji Türkiye |
Havale / Eft :
Havale İle : 12.887,03 TL
Tek Çekim :
Kredi Kartı ile : 13.150,03 TL
Bankalara Göre Taksit Seçenekleri (Kampanyalı taksitler kalın yazıyla belirtilmiştir) :
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
6.960,31 TL |
13.920,62 TL |
| 3 |
4.733,57 TL |
14.200,72 TL |
| 4 |
3.623,49 TL |
14.493,96 TL |
| 5 |
2.959,81 TL |
14.799,04 TL |
| 6 |
2.519,55 TL |
15.117,27 TL |
| 7 |
2.206,95 TL |
15.448,66 TL |
| 8 |
1.974,48 TL |
15.795,82 TL |
| 9 |
1.795,42 TL |
16.158,76 TL |
| 10 |
1.653,88 TL |
16.538,79 TL |
| 11 |
1.539,75 TL |
16.937,24 TL |
| 12 |
1.446,28 TL |
17.355,41 TL |
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
6.831,44 TL |
13.662,88 TL |
| 3 |
4.613,91 TL |
13.841,72 TL |
| 4 |
3.506,78 TL |
14.027,14 TL |
| 5 |
2.843,30 TL |
14.216,50 TL |
| 6 |
2.401,85 TL |
14.411,12 TL |
| 7 |
2.087,29 TL |
14.611,00 TL |
| 8 |
1.852,18 TL |
14.817,45 TL |
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
6.965,57 TL |
13.931,14 TL |
| 3 |
4.737,52 TL |
14.212,55 TL |
| 4 |
3.626,45 TL |
14.505,80 TL |
| 5 |
2.962,18 TL |
14.810,88 TL |
| 6 |
2.521,52 TL |
15.129,11 TL |
| 7 |
2.208,83 TL |
15.461,81 TL |
| 8 |
1.976,12 TL |
15.808,97 TL |
| 9 |
1.797,02 TL |
16.173,22 TL |
| 10 |
1.655,33 TL |
16.553,26 TL |
| 11 |
1.541,18 TL |
16.953,02 TL |
| 12 |
1.447,60 TL |
17.371,19 TL |
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
6.965,57 TL |
13.931,14 TL |
| 3 |
4.737,52 TL |
14.212,55 TL |
| 4 |
3.626,45 TL |
14.505,80 TL |
| 5 |
2.962,18 TL |
14.810,88 TL |
| 6 |
2.521,52 TL |
15.129,11 TL |
| 9 |
1.797,02 TL |
16.173,22 TL |
| 10 |
1.655,33 TL |
16.553,26 TL |
| 11 |
1.541,18 TL |
16.953,02 TL |
| 12 |
1.447,60 TL |
17.371,19 TL |
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
6.851,82 TL |
13.703,65 TL |
| 3 |
4.644,15 TL |
13.932,46 TL |
| 4 |
3.573,19 TL |
14.292,77 TL |
| 5 |
2.904,32 TL |
14.521,58 TL |
| 6 |
2.458,40 TL |
14.750,39 TL |
| 7 |
2.139,89 TL |
14.979,20 TL |
| 8 |
1.900,84 TL |
15.206,69 TL |
| 9 |
1.715,06 TL |
15.435,51 TL |
| 10 |
1.566,43 TL |
15.664,32 TL |
| 12 |
1.343,49 TL |
16.121,94 TL |
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
6.935,98 TL |
13.871,97 TL |
| 3 |
4.714,72 TL |
14.144,17 TL |
| 4 |
3.607,38 TL |
14.429,53 TL |
| 5 |
2.945,87 TL |
14.729,35 TL |
| 6 |
2.506,18 TL |
15.037,06 TL |
| 7 |
2.194,55 TL |
15.361,87 TL |
| 8 |
1.962,64 TL |
15.701,14 TL |
| 9 |
1.784,02 TL |
16.056,19 TL |
| 10 |
1.642,70 TL |
16.427,02 TL |
| 11 |
1.528,15 TL |
16.809,68 TL |
| 12 |
1.434,34 TL |
17.212,07 TL |
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
6.955,05 TL |
13.910,10 TL |
| 3 |
4.730,07 TL |
14.190,20 TL |
| 4 |
3.620,53 TL |
14.482,13 TL |
| 5 |
2.957,18 TL |
14.785,89 TL |
| 6 |
2.517,13 TL |
15.102,81 TL |
| 7 |
2.208,83 TL |
15.461,81 TL |
| 8 |
1.976,12 TL |
15.808,97 TL |
| 9 |
1.797,02 TL |
16.173,22 TL |
| 10 |
1.655,33 TL |
16.553,26 TL |
| 11 |
1.541,18 TL |
16.953,02 TL |
| 12 |
1.447,60 TL |
17.371,19 TL |
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
6.927,44 TL |
13.854,87 TL |
| 3 |
4.700,70 TL |
14.102,09 TL |
| 4 |
3.600,48 TL |
14.401,91 TL |
| 5 |
2.934,82 TL |
14.674,12 TL |
| 6 |
2.493,03 TL |
14.958,16 TL |
| 7 |
2.181,59 TL |
15.271,13 TL |
| 8 |
1.951,96 TL |
15.615,66 TL |
| 9 |
1.768,68 TL |
15.918,11 TL |
| 10 |
1.626,53 TL |
16.265,27 TL |
| 11 |
1.511,18 TL |
16.622,95 TL |
| 12 |
1.411,98 TL |
16.943,81 TL |