Lütfen Fiyat Sorunuz |
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler














| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Dizüstü Türü | Laptop |
| Dizüstü Serisi | Dell Pro |
| Kullanım Amacı | İş |
| Yonga Seti | İşlemcide Tümleşik |
| İşlemci Nesli | İşlemcide Tümleşik |
| İşlemci Ailesi | Intel Core Ultra 5 |
| İşlemci Modeli | Core Ultra 5 135U |
| İşlemci Taban Frekansı | 1.60 GHz |
| İşlemci Turbo Frekansı | 4.40 GHz |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 12 |
| İşlemci Önbelleği Boyutu | 12MB |
| vPro Desteği | Yok |
| Bellek Boyutu | 16GB |
| Bellek Hızı | 6400MT/s LPDDR5x |
| Bellek Adeti | 1, Single Channel |
| Bellek Değişimi | Dahili, RAM Değiştirilemez |
| SSD Yuvası Özellikleri | PCIe NVme Gen4 2280 |
| SSD Kapasitesi | 256GB |
| SSD Nesli | PCIe NVMe Gen4 x4 |
| SSD Hız Sınıfı | Class35 |
| Ekran Boyutu | 13.3 inch |
| Ekran Çözünürlüğü | FullHD 1920x1080 |
| Ekran PPI Değeri | 166 ppi |
| Ekran Parlaklığı | 1400Nit |
| Ekran Kontrastı | 1.500:1 |
| Ekran Yenileme Hızı | 60Hz |
| Ekran Kaplaması | Parlama Önleyici |
| Ekran Renk Gamı | %100 sRGB |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Aktif Kalem Desteği | Var |
| Ekran Kartı | Dahili |
| Ekran Kartı Serisi | Intel Graphics |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| USB Tip-A Yuvası | 2 x USB 3.2 Gen1 5Gb/sn (1 Tanesi PowerShare Özellikli) |
| USB Tip-C Yuvası | 2 x ThunderBolt 4 40GB/sn (DP Alt Mode, Type-C, USB4/PowerDelivery) |
| HDMI Yuvası | 1 x HDMI 2.1 |
| DisplayPort Yuvası | Yok |
| 3.5mm Ses Yuvası | Evrensel Kulaklık Jakı |
| Parmak İzi Okuyucu | 363 Dpi |
| Hafıza Kartı Okuyucusu | 1 x MicroSD Kart Yuvası |
| Akıllı Kart Okuyucu | Yok |
| Güvenlik Kilidi Yuvası | 1 Adet x Karma Şekilli |
| Wi-Fi ve BlueTooth Özelliği | Intel Wi-Fi 6 AX211, 2x2, MU-MIMO, 802.11ax, Bluetooth 5.3, 2400 MB/sn |
| Ethernet Yuvası | Intel I219-LM 10/100/1000 Base-T, vPro, Aşağı Açılır |
| SIM Kart Desteği | Yok |
| Kamera Mekanik Gizleme Kapağı | Var |
| Windows Hello | IR Kamera ile |
| Ses Özellikleri | Realtek AL3254 Audio Controller |
| Hoparlör Özellikleri | 2 x 2W = Toplam 4W RMS |
| Klavye Aydınlatması | MiniLED Arka Aydınlatma, Pil Tasarruflu |
| Klavye Özellikleri | 83 Tuş, Türkçe Q, Sıfır Kafesli |
| TouchPad Özellikleri | Hassas, Çoklu Dokunmatik, 300 Dpi, 9.9 x 5.0 cm |
| Pil Özellikleri | 3 hücreli, 53.5 Wh, ExpressCharge 1.0, ExpressCharge Boost (1 Yıl Garantili) |
| Şarj Aleti | 65 W AC adaptörü, USB Type-C |
| Renk | Siyah |
| Boyutları | 3.65 x 32.40 x 22.0 cm |
| Ağırlık | 2-3 Kg |
| Ağırlık (Başlangıç) | 2.40 Kg |
| Garanti Destek Süresi | 3 Yıl Yerinde Servis, Ertesi İş Günü |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Kutu İçeriği | Bilgisayar, Şarj Aleti, Kılavuzlar ve Garanti Belgesi |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | RA13250 |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 3 |
| Denetim Bilgileri | |
|---|---|
| Menşei | Çin Halk Cumhuriyeti |
| Üretici Bilgisi | Dell Teknoloji |
| İthalatçı / Yetkili Temsilci | Dell Teknoloji Türkiye |
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.