Dell Pro Thunderbolt 4 Dock - WD25TB4
En son Thunderbolt 4 istasyonu ile çalışma alanınıza eşsiz güç sağlayın; 130W’a kadar güç iletimi sunar.
Güçlü Yapay Zeka verimliliği
AI PC verimliliğinizi, dört adede kadar 4K 60Hz ekran arasında Gen AI araçlarını sorunsuz bir şekilde kullanarak en üst düzeye çıkarın. 130W'a kadar güç ile sürekli çalışın ve tüm çevre birimlerinizi zahmetsizce bağlayın.
Yönetilebilirliği hızlandır
Modern çalışma alanında BT verimliliğini artırın.
Geliştirilmiş yönetilebilirlik
Dock'unuzu, PC'nize yüklü Dell Display ve Peripheral Manager ile Dell Device Management Agent'i kullanarak Dell Cihaz Yönetim Konsolu üzerinden yönetin.
Donanım yazılımı güncellemelerini basitleştirin
Tek bir firmware dosyasını tüm çalışma alanlarına dağıtarak BT karmaşıklığını azaltın. Dock bağlantısı kesildiğinde otomatik olarak gerçekleştirilen sessiz firmware güncellemeleri ile son kullanıcı kesintilerini en aza indirin.
Bağlantılı dock üzerinden Thunderbolt ile Intel® Active Management Technology (Intel® AMT) kullanarak belirli Intel® vPro® PC’lerde bant dışı yönetimi etkinleştirin.
Güvenle çalış
MAC Adresi Aktarımı ve Güç Düğmesi Senkronizasyonu gibi evrensel olarak uyumlu özelliklerle markalar arası bağlantı deneyiminizi geliştirin.
Kendi yolunu bağla
Çalışma alanınızı, sol veya sağ tarafa yönlendirilebilen çift yönlü bir USB-C kablo ile istediğiniz gibi yapılandırın.
Geliştirilmiş sürdürülebilirlik
Yeni nesil Dell Pro Dock'lar, çevresel etkiyi azaltmak için sürdürülebilir tasarım yeniliğine olan bağlılığı yansıtıyor. WD25TB4, sürdürülebilir malzemelerle üretilmiş olup ambalajı en az %65 geri dönüştürülmüş içerikli (PCR) plastik ve %100 geri dönüştürülmüş veya yenilenebilir ambalaj ile hazırlanmıştır.
Ports and slots
Ön taraf
1. USB-A 3.2 Gen 2 with PowerShare
2. USB-C 3.2 Gen 2
Arka taraf
3. USB-A 3.2 Gen 2 with PowerShare
4. USB-A 3.2 Gen 2 with PowerShare
5. USB-A 3.2 Gen 2 with PowerShare
6. HDMI 2.1
7. DisplayPort 1.4
8. DisplayPort 1.4
9. USB-C 3.2 Gen 2 Multifunction DisplayPort 1.4
10. Thunderbolt 4
11. Thunderbolt 4
12. 2.5 Gigabit Ethernet (RJ45)
13. Güç Girişi
Güncel Uyumluluk Listesi;
dell_docking_compatibility_guide.pdf (delltechnologies.com)
| Teknik Özellikler |
| Kablo Uzunluğu | 83 cm |
| HDMI | 1 x HDMI 2.1 |
| VGA | Yok |
| DisplayPort | 2 x DisplayPort 1.4 |
| ThunderBolt | Yok |
| USB PowerShare Desteği | Yok |
| USB Type-A Portu | 4 x USB 3.2 Gen2 10Gbps |
| USB Type-C Portu | 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C 10Gbps |
| 2. USB Type-C Portu | 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C with DisplayPort 1.4 Alt Mode |
| 3. USB Type-C Portu | 2 x Thunderbolt 4 Port |
| Ağ Portu | 1 x RJ-45 |
| Ağ Protokolü | 2.5 Gb Ethernet / RJ-45 |
| Wake-on-Lan | Var |
| MAC Pass-Through | Var |
| PXE Boot | Var |
| Kablosuz Intel vPro | Var |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Desteklenen Ekran Sayısı | 4 Ekrana Kadar |
| Desteklenen Tek Ekran Çözünürlüğü | 5K - 60 Hz |
| Desteklenen Çoklu Ekran Çözünürlüğü | 4K - 60 Hz (4 Ekran) |
| LED Göstergesi | Güç Düğmesi & Adaptörü / Dock Kablo Bağlantısı / RJ-45 |
| Ağırlığı | 567 gr |
| Ölçüleri | 20.50 x 9.0 x 3.53 cm |
| Güç Adaptörü Gücü | AC 180W |
| Güç Adaptörü Ölçüleri | 3.0 x 7.62 x 15.5 cm |
| Güç Adaptörü Ağırlığı | 600 gr |
| Güç Adaptörü Soketi | 7.4 mm |
| Güç Adaptörü Giriş Voltajı | 100 VAC - 240 VAC/50 veya 60 Hz + 3Hz/2,34 A (maks.) |
| Güç Adaptörü Çıkış Voltajı | 19.5V DC |
| Power Delivery Dell Sistemler | 130 W |
| Power Delivery Dell Olmayan Sistemler | 96W |
| Güç Düğmesi Fonksiyonları | Uyku / Uyandırma / Güç Düğmesi |
| Desteklenen İşletim Sistemleri | Windows 10 & 11 / Ubuntu 24.04 ve Sonrası / Chrome OS 137 ve Sonrası |
| Sistem Yönetimi | Kernel Direct Memory Access (DMA) Koruması |
| Sıcaklığı Aralığı Çalışıyorken | 0 °C – 35 °C |
| Sıcaklığı Aralığı Depolama | -20 °C to +60 °C |
| Nem Aralığı Çalışıyorken | 10% to 80% (yoğunlaşmayan) |
| Nem Aralığı Depolama | 5% to 90% (yoğunlaşmayan) |
| 3 Yıl Gelişmiş Değişim Garantisi | Var |
| Güvenlik Kilidi Soketi | Kensington & Noble Wedge |
| Fast Role Swap Özelliği | Yok |
| Kablo Gizleme | Yok |
| HDR Desteği | Yok |
| Tak ve Çalıştır | Yok |
| Diğer Özellikler |
| Stok Kodu | 210-BTHY |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
| Denetim Bilgileri |
| Menşei | Çin Halk Cumhuriyeti |
| Üretici Bilgisi | Dell Teknoloji |
| İthalatçı / Yetkili Temsilci | Dell Teknoloji Türkiye |
Havale / Eft :
Havale İle : 20.777,05 TL
Tek Çekim :
Kredi Kartı ile : 21.201,07 TL
Bankalara Göre Taksit Seçenekleri (Kampanyalı taksitler kalın yazıyla belirtilmiştir) :
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
11.221,73 TL |
22.443,45 TL |
| 3 |
7.631,68 TL |
22.895,04 TL |
| 4 |
5.841,95 TL |
23.367,82 TL |
| 5 |
4.771,94 TL |
23.859,68 TL |
| 6 |
4.062,13 TL |
24.372,75 TL |
| 7 |
3.558,15 TL |
24.907,02 TL |
| 8 |
3.183,34 TL |
25.466,73 TL |
| 9 |
2.894,65 TL |
26.051,87 TL |
| 10 |
2.666,46 TL |
26.664,59 TL |
| 11 |
2.482,45 TL |
27.306,98 TL |
| 12 |
2.331,76 TL |
27.981,17 TL |
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
11.013,96 TL |
22.027,91 TL |
| 3 |
7.438,75 TL |
22.316,25 TL |
| 4 |
5.653,80 TL |
22.615,18 TL |
| 5 |
4.584,10 TL |
22.920,48 TL |
| 6 |
3.872,38 TL |
23.234,25 TL |
| 7 |
3.365,22 TL |
23.556,51 TL |
| 8 |
2.986,17 TL |
23.889,37 TL |
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
11.230,21 TL |
22.460,41 TL |
| 3 |
7.638,04 TL |
22.914,12 TL |
| 4 |
5.846,73 TL |
23.386,90 TL |
| 5 |
4.775,75 TL |
23.878,77 TL |
| 6 |
4.065,31 TL |
24.391,83 TL |
| 7 |
3.561,17 TL |
24.928,22 TL |
| 8 |
3.185,99 TL |
25.487,93 TL |
| 9 |
2.897,24 TL |
26.075,20 TL |
| 10 |
2.668,79 TL |
26.687,91 TL |
| 11 |
2.484,77 TL |
27.332,42 TL |
| 12 |
2.333,88 TL |
28.006,61 TL |
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
11.230,21 TL |
22.460,41 TL |
| 3 |
7.638,04 TL |
22.914,12 TL |
| 4 |
5.846,73 TL |
23.386,90 TL |
| 5 |
4.775,75 TL |
23.878,77 TL |
| 6 |
4.065,31 TL |
24.391,83 TL |
| 9 |
2.897,24 TL |
26.075,20 TL |
| 10 |
2.668,79 TL |
26.687,91 TL |
| 11 |
2.484,77 TL |
27.332,42 TL |
| 12 |
2.333,88 TL |
28.006,61 TL |
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
11.046,82 TL |
22.093,64 TL |
| 3 |
7.487,51 TL |
22.462,53 TL |
| 4 |
5.760,86 TL |
23.043,44 TL |
| 5 |
4.682,47 TL |
23.412,34 TL |
| 6 |
3.963,54 TL |
23.781,24 TL |
| 7 |
3.450,02 TL |
24.150,14 TL |
| 8 |
3.064,61 TL |
24.516,92 TL |
| 9 |
2.765,09 TL |
24.885,82 TL |
| 10 |
2.525,47 TL |
25.254,71 TL |
| 12 |
2.166,04 TL |
25.992,51 TL |
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
11.182,50 TL |
22.365,01 TL |
| 3 |
7.601,29 TL |
22.803,87 TL |
| 4 |
5.815,98 TL |
23.263,93 TL |
| 5 |
4.749,46 TL |
23.747,32 TL |
| 6 |
4.040,57 TL |
24.243,42 TL |
| 7 |
3.538,16 TL |
24.767,09 TL |
| 8 |
3.164,26 TL |
25.314,08 TL |
| 9 |
2.876,28 TL |
25.886,51 TL |
| 10 |
2.648,44 TL |
26.484,38 TL |
| 11 |
2.463,76 TL |
27.101,33 TL |
| 12 |
2.312,51 TL |
27.750,08 TL |
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
11.213,25 TL |
22.426,49 TL |
| 3 |
7.626,02 TL |
22.878,07 TL |
| 4 |
5.837,18 TL |
23.348,74 TL |
| 5 |
4.767,70 TL |
23.838,48 TL |
| 6 |
4.058,24 TL |
24.349,43 TL |
| 7 |
3.561,17 TL |
24.928,22 TL |
| 8 |
3.185,99 TL |
25.487,93 TL |
| 9 |
2.897,24 TL |
26.075,20 TL |
| 10 |
2.668,79 TL |
26.687,91 TL |
| 11 |
2.484,77 TL |
27.332,42 TL |
| 12 |
2.333,88 TL |
28.006,61 TL |
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
11.168,72 TL |
22.337,45 TL |
| 3 |
7.578,68 TL |
22.736,03 TL |
| 4 |
5.804,85 TL |
23.219,41 TL |
| 5 |
4.731,65 TL |
23.658,27 TL |
| 6 |
4.019,37 TL |
24.116,22 TL |
| 7 |
3.517,26 TL |
24.620,80 TL |
| 8 |
3.147,03 TL |
25.176,27 TL |
| 9 |
2.851,54 TL |
25.663,90 TL |
| 10 |
2.622,36 TL |
26.223,60 TL |
| 11 |
2.436,39 TL |
26.800,27 TL |
| 12 |
2.276,46 TL |
27.317,58 TL |