Dell 27 Monitör - SE2725H
Geliştirilmiş göz konforu
Renk doğruluğundan ödün vermeden zararlı mavi ışığa maruz kalmayı azaltmak için tasarlanmış ComfortView Plus ile görsel konfordan keyif alın. 75Hz yenileme hızıyla birleştirildiğinde, bu monitör size TÜV Rheinland 3 yıldız sertifikalı bir görüntüleme deneyimi sunar.
Yerleşik ComfortView Plus'a karşı yazılım destekli düşük mavi ışık teknolojisi ile.
Her açıdan güvenilir
Geniş görüş açısı
Geniş 178°/178° izleme açısında tutarlı görüntüler elde edin.
3000:1 kontrast oranı
Daha derin siyahlar, daha parlak beyazlar ve canlı renkler deneyimleyin.
Düzenli kal
Kolay Düzenle ile verimliliği artırın, uygulamaları, e-postaları ve pencereleri tek bir ekranda düzenli bir şekilde ayarlayın.
Fonksiyonel, yer tasarrufu sağlayan tasarım

Kolayca bağlanın
HDMI veya VGA üzerinden çoğu PC'ye, güncel veya eski, basit bağlantı.
Düzenli ve tertipli
Dahili güç kaynağı ve kablo tutucusu bulunan bu küçük boyutlu monitör ile alanınızı düzenli tutun.
Daha fazla esneklik
Monitörü tam olarak istediğiniz görüntüleme açısına getirmek için kolayca eğin veya uyumlu bir VESA montajıyla bağlayın.
Çevreye duyarlı düşünce
Malzeme yeniliği
Monitörünüz, %84 post-tüketici geri dönüştürülmüş plastik ve kapalı döngü ITE kaynaklı plastik ile en az %20 geri dönüştürülmüş cam dahil olmak üzere sürdürülebilir malzemeler seçilerek özenle tasarlanmıştır. Geri dönüştürülmüş malzemelerin kullanılması, doğal kaynakların korunmasına yardımcı olur ve daha düşük bir çevresel ayak izine katkıda bulunur.
Çevresel standartlarda mükemmeliyet
Bu monitör, enerji verimliliği için yüksek standartları karşıladığı anlamına gelen ENERGY STAR® sertifikasına sahiptir.
Düşük etkili ambalaj
Bu monitör, %100 yenilenebilir içerikli ve aynı zamanda geri dönüştürülebilir bir kutuda gönderilmektedir.
Portlar ve yuvalar

Arka Taraf
1. Güvenlik kilidi yuvası (Kensington Güvenlik Yuvası™ esas alınarak)
2. Güç konektörü
3. HDMI
4. VGA
Dahil Kablolar
-Güç Kablosu
-HDMI Kablosu
| Teknik Özellikler |
| Serisi | SE Series |
| Ekran Boyutu | 27.0 inch |
| Çözünürlük | FullHD 1920x1080 |
| En-Boy Oranı | 16:9 |
| TÜV Rheinland® Sertifikası | 3 Yıldız |
| Panel Teknolojisi | VA |
| Panel Tipi | Düz (Flat Panel) |
| Tepkime Süresi | 5 ms |
| Dokunmatik | Yok |
| Yenileme Hızı | 75 Hz |
| Kontrast Oranı | 3.000:1 |
| Parlaklık | 300 cd/m² |
| PPI (Inch Başına Piksel Sayısı) | 81 |
| Arka Aydınlatma | Led |
| Pixel Pitch (Piksel Aralığı) | 0.3114 mm |
| Renk Desteği | 16.7M |
| Renk Gamı | %83 NTSC (CIE1976) |
| Renk Gamı | %72 NTSC (CIE1931) |
| İzleme Açısı | 178° / 178° |
| HDR Teknolojisi | Yok |
| SYNC Teknolojisi | Yok |
| Display Manager Yazılımı | Var |
| Düşük Mavi Işık | ComfortView Plus |
| Titreşim Engelleyici | Yok |
| Ekran Kaplaması | Parlama Önleyici, 3H Sertlik |
| USB Hub | Yok |
| VGA | Var |
| HDMI | HDMI 1.4 HDCP 1.4 |
| DisplayPort Giriş | Yok |
| USB Yuvası | Yok |
| Tilt (Öne-Arkaya Eğilme) | -5° / +21° |
| VESA Uyumluluğu | 10 x 10 cm |
| Güvenlik Kilidi Yuvası (KensingtonTM) | Var |
| Enerji Sınıfı | D |
| Güç Tüketimi Kapalıyken | 0.3W |
| Güç Tüketimi Bekleme Modunda | 0.3W |
| Güç Tüketimi Maksimum | 30W |
| Gerekli Voltaj Gerilim | 100 VAC - 240 VAC/50 veya 60 Hz ± 3Hz/1,5 A (maks.) |
| ENERGY STAR Çevre Sertifikası | Var |
| ROHS Çevre Sertifikası | Var |
| Standsız Ölçüler | 36.96 x 62.33 x 5.55 cm |
| Standlı Ölçüler (En Aşağıda) | 45.92 x 62.33 x 19.98 cm |
| Standsız Ağırlık | 3.74 Kg |
| Standlı Ölçüler (En Yukarıda) | 45.92 x 62.33 x 19.98 cm |
| Standlı Ağırlık | 4.59 Kg |
| Kutulu Ağırlık | 6.58 Kg |
| Sıcaklık Aralığı Çalışıyorken | 0°C - 40°C |
| Sıcaklık Aralığı Çalışmıyorken | –20°C - 60°C |
| Nem Aralığı Çalışıyorken | %10 - %80 (yoğunlaşmayan) |
| Nem Aralığı Çalışmıyorken | %5 - %90 (yoğunlaşmayan) - Depolama ve Gönderim |
| Isı Yayma Maksimum | 102.36 BTU/saat |
| Renk | Siyah |
| Isı Yayma Tipik | 58.00 BTU/saat |
| Diğer Özellikler |
| Stok Kodu | 210-BNHJ |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
| Denetim Bilgileri |
| Menşei | Çin Halk Cumhuriyeti |
| Üretici Bilgisi | Dell Teknoloji |
| İthalatçı / Yetkili Temsilci | Dell Teknoloji Türkiye |
Havale / Eft :
Havale İle : 5.575,61 TL
Tek Çekim :
Kredi Kartı ile : 5.689,40 TL
Bankalara Göre Taksit Seçenekleri (Kampanyalı taksitler kalın yazıyla belirtilmiştir) :
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
3.011,40 TL |
6.022,80 TL |
| 3 |
2.047,99 TL |
6.143,98 TL |
| 4 |
1.567,71 TL |
6.270,86 TL |
| 5 |
1.280,57 TL |
6.402,85 TL |
| 6 |
1.090,09 TL |
6.540,53 TL |
| 7 |
954,84 TL |
6.683,91 TL |
| 8 |
854,26 TL |
6.834,11 TL |
| 9 |
776,79 TL |
6.991,13 TL |
| 10 |
715,56 TL |
7.155,56 TL |
| 11 |
666,18 TL |
7.327,95 TL |
| 12 |
625,74 TL |
7.508,87 TL |
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
2.955,64 TL |
5.911,29 TL |
| 3 |
1.996,22 TL |
5.988,66 TL |
| 4 |
1.517,22 TL |
6.068,88 TL |
| 5 |
1.230,16 TL |
6.150,81 TL |
| 6 |
1.039,17 TL |
6.235,01 TL |
| 7 |
903,07 TL |
6.321,49 TL |
| 8 |
801,35 TL |
6.410,82 TL |
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
3.013,68 TL |
6.027,35 TL |
| 3 |
2.049,70 TL |
6.149,10 TL |
| 4 |
1.568,99 TL |
6.275,98 TL |
| 5 |
1.281,59 TL |
6.407,97 TL |
| 6 |
1.090,94 TL |
6.545,65 TL |
| 7 |
955,66 TL |
6.689,60 TL |
| 8 |
854,97 TL |
6.839,80 TL |
| 9 |
777,49 TL |
6.997,39 TL |
| 10 |
716,18 TL |
7.161,82 TL |
| 11 |
666,80 TL |
7.334,77 TL |
| 12 |
626,31 TL |
7.515,70 TL |
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
3.013,68 TL |
6.027,35 TL |
| 3 |
2.049,70 TL |
6.149,10 TL |
| 4 |
1.568,99 TL |
6.275,98 TL |
| 5 |
1.281,59 TL |
6.407,97 TL |
| 6 |
1.090,94 TL |
6.545,65 TL |
| 9 |
777,49 TL |
6.997,39 TL |
| 10 |
716,18 TL |
7.161,82 TL |
| 11 |
666,80 TL |
7.334,77 TL |
| 12 |
626,31 TL |
7.515,70 TL |
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
2.964,46 TL |
5.928,92 TL |
| 3 |
2.009,31 TL |
6.027,92 TL |
| 4 |
1.545,95 TL |
6.183,81 TL |
| 5 |
1.256,56 TL |
6.282,80 TL |
| 6 |
1.063,63 TL |
6.381,80 TL |
| 7 |
925,83 TL |
6.480,80 TL |
| 8 |
822,40 TL |
6.579,22 TL |
| 9 |
742,02 TL |
6.678,22 TL |
| 10 |
677,72 TL |
6.777,21 TL |
| 12 |
581,27 TL |
6.975,20 TL |
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
3.000,87 TL |
6.001,75 TL |
| 3 |
2.039,84 TL |
6.119,52 TL |
| 4 |
1.560,74 TL |
6.242,98 TL |
| 5 |
1.274,54 TL |
6.372,70 TL |
| 6 |
1.084,30 TL |
6.505,83 TL |
| 7 |
949,48 TL |
6.646,36 TL |
| 8 |
849,14 TL |
6.793,14 TL |
| 9 |
771,86 TL |
6.946,76 TL |
| 10 |
710,72 TL |
7.107,20 TL |
| 11 |
661,16 TL |
7.272,76 TL |
| 12 |
620,57 TL |
7.446,86 TL |
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
3.009,12 TL |
6.018,25 TL |
| 3 |
2.046,48 TL |
6.139,43 TL |
| 4 |
1.566,43 TL |
6.265,74 TL |
| 5 |
1.279,43 TL |
6.397,16 TL |
| 6 |
1.089,05 TL |
6.534,28 TL |
| 7 |
955,66 TL |
6.689,60 TL |
| 8 |
854,97 TL |
6.839,80 TL |
| 9 |
777,49 TL |
6.997,39 TL |
| 10 |
716,18 TL |
7.161,82 TL |
| 11 |
666,80 TL |
7.334,77 TL |
| 12 |
626,31 TL |
7.515,70 TL |
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
2.997,18 TL |
5.994,35 TL |
| 3 |
2.033,77 TL |
6.101,31 TL |
| 4 |
1.557,76 TL |
6.231,03 TL |
| 5 |
1.269,76 TL |
6.348,80 TL |
| 6 |
1.078,62 TL |
6.471,69 TL |
| 7 |
943,87 TL |
6.607,10 TL |
| 8 |
844,52 TL |
6.756,16 TL |
| 9 |
765,22 TL |
6.887,02 TL |
| 10 |
703,72 TL |
7.037,22 TL |
| 11 |
653,82 TL |
7.191,97 TL |
| 12 |
610,90 TL |
7.330,79 TL |